phone
  • (066) 710-72-77
Контакты
  • Компания Агроснаб
  • Менеджер Отдел продаж
  • +38 (066) 710-72-77
    Менеджер, отдел продаж
  • Написать нам
  • agrosnab_
  • ул. Байкальская, 9, Днепропетровск, Днепропетровская область 49000
  • График работы
Информ. страницы
показать все

Плуг лемішний навісний ПЛН-3-35

Плуг лемішний навісний ПЛН 3 35

Інструкція по експлуатації

Загальна інформація

Плуг може агрегатуватися з трактором 2-ої категорії, тягового класу 1,4 кН (наприклад МТЗ-80/82). Основні складальні одиниці плуга такі: рама, корпус, опорне колесо, навішування до трактора, причіплює для зубових борін. Глибина оранки встановлюється гвинтом опорного колеса методом відкручування або закручування гвинта. На стійці нанесені мітки для орієнтування при установці глибини оранки по положенню на рівні верхнього обріза державки. Причеплення для борін служить для здійснення боронування одночасно з оранкою. Навішування призначена для приєднання ґрунтообробного знаряддя до трактора.

ВИМОГИ БЕЗПЕКИ Не допускайте до роботи з плугом осіб, які не ознайомилися з цим посібником і не пройшли інструктаж з техніки безпеки, також людей розумово відсталих, в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Перш ніж, підняти або опустити плуг, переконайтеся в тому, що біля нього нікого немає.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: працювати несправним плугом знаходитися біля агрегату, під час повороту повертати агрегат при ослаблених обмежувальних ланцюгах навісної системи трактора сідати на раму плуга, під час оранки або транспортування регулювати плуг і підтягувати болти на ходу або в транспортному положенні очищати плуг на ходу або в транспортному положенні ремонтувати плуг, якщо він піднятий в транспортне положення або з'єднаний з трактором, двигун якого працює переїжджати з причепленням для борін, при транспортуванні плуга працювати з незатягнутим кріпленням.

Перед транспортуванням максимально підніміть плуг і затягніть обмежувальні ланцюги навісної системи трактора. Слідкуйте, щоб не осідав шток поршня. Перед заміною лемешів під польові дошки і опорне колесо підкладіть дерев'яні колодки. Уважно огляньте плуг. Перевірте кріплення. Змастіть солідолом підшипники колеса т тертьові поверхні деталей, які не мають маслянок, пальці навішення, гвинт і стійку опорного колеса. Залежно від необхідної глибини оранки правильно встановіть передплужники. Відстань між носками лемешів предплужника і корпуса (по ходу плуга) повинно бути не менше 250 мм. Положення предплужника по висоті фіксується циліндричним виступом державки, що входять в одне з глухих отворів на стійці предплужника. Затягніть скоби кріплення передплужників. Польовий обріз передплужника повинен перекривати польовий обріз корпусу. При робочому захопленні плуга 1,05 м ширина колії трактора повинна дорівнювати 1560 мм. Від цього залежить якість оранки.

Оранка повинна бути без огріхів і недовалов пласта. Праві колеса трактора починаючи з другого проходу повинні рухатися по борозні. Встановіть лівий розкіс навісної системи трактора на довжину 515 мм (між осями крайніх шарнірів). Під час роботи довжину лівого розкосу не міняють - вона залишається постійною. Скорочуючи або подовжуючи правий розкіс, Перекоси вісь пальців автозчеплення таким чином, щоб правий палець був вище лівого на половину передбачуваної глибини оранки (при глибині оранки 25 см правий кінець повинен бути на 130 мм вище лівого). Для того, щоб відрегулювати розкоси тяг навісної системи трактора, опустіть плуг на землю. Розкоси механізму навішування трактора повинні бути встановлені на передні отвори тяг. Відрегулюйте довжину обмежувальних ланцюгів механізму навішування трактора так, щоб забезпечити свободу гойдання шарнірів поздовжніх тяг в горизонтальній площині 120 мм в кожну сторону від середнього положення. Підніміть плуг в транспортне положення, вивертаючи регулювальні болти з кронштейнів обмежувальних ланцюгів. Натягніть ланцюга так, щоб вони незначно провисали, забезпечуючи розгойдування знаряддя не більше, ніж на 20 мм. Перед початком роботи слід відрегулювати глибину оранки та робочий захоплення плуга. Задана глибина оранки встановлюється механізмом регулювання опорного колеса і регулюванням тяг навісної системи трактора, а нормальний робочий захват - установкою робочого захвату переднього корпуса на 350 мм. За відмітками на стійці опорного колеса встановіть попередньо глибину оранки, рівну приблизно 2/3 заданої глибини, і починайте оранку. Під час заходу першої борозни простежити за тим, щоб задній корпус орав на глибину, встановлену опорним колесом, а передній - на дещо меншу. Права сторона рами повинна бути вище лівої. Після проходу двох-трьох борозен можна приступати до регулювання глибини оранки та робочого захвату. В борозні плуг повинен йти стійко, без перекосів у бік і по ходу (рама повинна бути паралельна поверхні грунту), робочий захват повинен бути нормальним, всі корпуси повинні зорювати грунт на однакову глибину, оранка повинна бути без недовалов пласта, закладення рослинності - повна. Для кращої стійкості плуга в горизонтальній площині, на плузі з лівого боку навішування введена регулювання. У разі виникнення відведення плуга в бік збільшення, ширина захвату, тобто в ліву сторону, навішення необхідно пересунути назад. Якщо права сторона рами нижче або вище лівої, необхідно вкоротити або подовжити (відповідно) правий розкіс тяги навісної системи трактора. Якщо задня частина рами вище або нижче передньої, необхідно подовжити або вкоротити (відповідно) верхню тягу навісної системи трактора.

Глибина оранки переднього корпуса регулюється розкосом правої тяги навісної системи трактора, а заднього - верхньої тягою. Встановіть опорним колесом необхідну глибину оранки та стопорним болтом зафіксуйте колесо в державке. Якість оранки визначається за такими ознаками: всі корпуси залишають однакові гребені борозни між двома проходами плуга однакові з борознами, що залишали йому корпусами. Відрегульовані механізми плуга і навішування трактора залишаються в заданому положенні на весь час роботи на розорюють ділянці. При переході на іншу ділянку, пріпашку плуга потрібно справити заново. Під час роботи дотримуйтесь наступних правил: повертайте агрегат для заїзду в наступну борозну тільки після того, як плуг піднято в транспортне положення не проводьте кругової оранки Не робіть крутих поворотів при переїздах плуг піднімайте в транспортне положення стежте за тим, щоб не зменшувався дорожній просвіт, це може привести до аварії. При оранці з силовим регулюванням опорне колесо з плуга зніміть. В цьому випадку, задана глибина оранки підтримується автоматично за допомогою силового регулятора.

Технічне обслуговування агрегату (трактора і плуга) проводиться відповідно до вимог, викладених в керівництві з експлуатації трактора, з яким агрегатується плуг, і керівництвом по експлуатації плуга. Технічне обслуговування плуга складається з технічного обслуговування при підготовці до експлуатаційної обкатці, в процесі і після закінчення обкатки щозмінного. Технічне обслуговування плуга проводиться щозміни на початку або кінці роботи плуга.

04 августа 2014
© 2013 - 2019 Компания Агроснаб Пожаловаться на содержимое
Конструктор интернет магазина
Сайт создан на платформе UA MarketUA Market