phone
  • (066) 710-72-77
UA MarketДнепропетровская областьКомпания АгроснабСтатьиЗастосування та використання машин для внесення добрив
Контакты
  • Компания Агроснаб
  • Менеджер Отдел продаж
  • +38 (066) 710-72-77
    Менеджер, отдел продаж
  • Написать нам
  • agrosnab_
  • ул. Байкальская, 9, Днепропетровск, Днепропетровская область 49000
  • График работы
Информ. страницы
показать все

Застосування та використання машин для внесення добрив

Всі типи машин для внесення добрив виконані практично за єдиною принциповою схемою, яка включає в себе ємність (бункер, цистерна і т п.). Для добрив; пристрій живлення для прийому добрив з ємності; розкидаючий робочий орган, який приймає добрива від живильного пристрою; висіваючі (розкидаючі) апарати, що виконують функції розкидання добрив по поверхні грунту (або направляючі його в грунт). Конструкція цих складальних одиниць різна в залежності від виду добрив, виду тяги і т.п. Крім того, машини мають раму, колеса, механізми передачі до рухомих і обертових механізмам, пристроям і деталям, механізми регулювань.

Бункер

Бункер служить ємністю для запасу добрив. Форма і розміри його обумовлюються видом добрив і вантажопідйомністю машини. Форма бункера повинна забезпечувати його повне заповнення і спорожнення без освіти склепінь і пустот. Для подачі добрив до пристрою, що розкидає дно бункера виконується у вигляді транспортера, що подає. З метою запобігання сводообразованию всередині бункера встановлюється руйнівний пристрій (ворошилка) у вигляді коливних аркушів у бічних стінок, ворошилок і т. п.

Пристрій живлення.

Пристрій живлення приймає з бункера певні порції добрив і подає їх до розкидатися робочому органу. Залежно від виду добрив і призначення машини застосовуються різні типи живильних пристроїв, основними з яких є: ланцюговий-планчатоє, пруткові, стрічкові, шнекові, транспортери; вібраційні живлять, пневмо-гідротранспортірующіе пристрою.

Ланцюговий-планчатий транспортер застосовують для подачі органічних і мінеральних добрив. Він складається з вантажних ланцюгів з поперечними планками або шкребками, провідною і відомою (натяжний) зірочок. Привід транспортера здійснюється від вала відбору потужності (ВВП) трактора через редуктор, кулісний і храпових механізми. У деяких конструкціях привід може здійснюватися від ходового колеса. Транспортер рухається по дну бункера (кузова) і планками захоплює добрива, переміщаючи їх до розкидатися робочому органу. Норма внесення добрив встановлюється зміною висоти щілини дозуючого пристрою (заслінки), а також швидкості руху транспортера і агрегату.

Стрічковий транспортер має пристрій, аналогічне ланцюговий-планчатим. Несучим елементом його є конвеєрна стрічка, яка переміщається на ведучих і ведених роликах.

Шнековий транспортер при обертанні шнек переміщає добрива, які заповнили кожух шнека, з бункера до вихідного вікна. Кількість добрив, що подаються до розкидатися робочому органу, регулюється в основному зміною частоти обертання шнека.

Розкидаючі робочі органи.

Мінеральні добрива розкидаються дисковими відцентровими апаратами. Тукові розкидні сівалки мають тарілчасті висіваючі апарати. Апарати того ж типу, але різних конструкцій застосовуються для внесення добрив під час посіву або посадки, а також для підживлення рослин під час вегетації. Суцільне внесення органічних добрив здійснюється барабанами з горизонтальною віссю обертання, подрібнюють і розкидають добрива.

Дисковий апарат являє собою плоский диск з вертикальною віссю обертання і лопатками, розташованими радіально або відхиленими від радіального напрямку на кут до 10 ... 12 °. Робочий процес такого диска, називається відцентровим, складається з трьох фаз: подачі добрив на диск, їх переміщення по диску і скидання з диска, що забезпечує розподіл добрив по поверхні поля.

Тарілчастий розкидаючий апарат складається з обертової тарілки, встановленої під отворами в дні бункера, і скидачів у вигляді дисків або лопатевих крильчаток. Близько половини тарілки виходить за межі бункера назовні. При повільному обертанні з частотою 0015 ... 0066 с-1 тарілка виносить з бункера добрива тонким шаром, товщина якого регулюється заслінкою в межах 4 ... 30 мм. Скидачі, обертаючись, виштовхують добрива з тарілки і розсіюють їх на поверхню поля.

Барабанний разбрасивающий апарат встановлюється ззаду ланцюговий-планчатоє, пруткового або стрічкового транспортера. Найбільшого поширення набули лопатеві і зубові барабани з горизонтальною віссю обертання. Дальність розкидання добрива лопатевим барабаном визначається значенням і напрямом абсолютної швидкості добрив в момент сходу з лопатей.

05 августа 2014
© 2013 - 2019 Компания Агроснаб Пожаловаться на содержимое